APIE MUS


Mūsų misija

Dinnerfy siekia suteikti galimybę kuo daugiau žmonių pasmaguriauti išskirtiniuose restoranuose už pusę kainos.


Kas yra Dinnerfy

Dinnerfy – tai nuolaidos kodas, kuris suteikia 50% nuolaidą Dinnerfy platformoje esančių restoranų pasiūlymams.


Kaip tai veikia

Įvairūs restoranai kiekvieną dieną paruošia tam tikrą staliukų skaičių konkrečiu laiku ir suteikia 50% “staliuko” nuolaidą visiems patiekalams. 50% nuolaida yra suteikiama tik maistui. Nuolaidos gėrimams nėra taikomos.

Jūs nusprendžiate, kad norite skaniai pavalgyti. Tada per Dinnerfy platformą išsirenkate konkrečiam laikui galiojantį restorano pasiūlymą nurodant staliuko dydį, sutinkate su platformos taisyklėmis ir apmokate už nuolaidos kodą saugia atsiskaitymo platforma.

Sėkmingai atlikus atsiskaitymą Jūs gaunate nuolaidos kodą el.paštu. Tuo pačiu metu, Jūsų pasirinktas restoranas taip pat gauna nuolaidos kodą bei kitą susijusią informaciją apie Jus: Jūsų vardą, telefono nr., atvykimo laiką ir pasirinktą staliuko dydį.


Kiek tai kainuoja

Nuolaida vienam staliukui (staliuko dydis priklauso nuo restorano, standartiškai staliukas skirtas 2-4 asmenims) kainuoja 5 eurai.


Kodėl verta rinktis Dinnerfy?

Už pusę kainos galite pavakarieniauti geriausiuose restoranuose. Vidutiniškai vakarienės kaina gerame Vilniaus restorane vienam asmeniui svyruoja nuo 20 iki 40 eurų (be alkoholinių gėrimų). Tad net jei ir užsakote staliuką dviem asmenims išleidę 5 € nuolaidai sutaupysite 20 € vakarienei!  Sutaupymai priklausomai nuo restorano, jie gali būti ir mažesni, ir didesni. Kuo daugiau vakarieniaujančių, tuo didesnis sutaupymas.

Šalia šios akivaizdžios ekonominės naudos Jūs turite unikalią galimybę pabėgti nuo savo virtuvės ir praleisti vakarą gražioje, jaukioje aplinkoje ir už „padorią“ kainą pasimėgauti nuostabaus skonio patiekalais.


Kita svarbi informacija

Restoranas, kurį Jūs pasirinksite per Dinnerfy platformą įsipareigoja pateikti tokios pačios kokybės ir dydžio porcijas kaip ir kitiems restorano svečiams, kurie nesinaudoja Dinnerfy platforma.

Nuolaidos kodas galioją tik konkrečiai rezervacijai – t.y. konkretus restoranas ir konkretus laikas.


SVARBU!

Pasirinktos rezervacijos laikas yra fiksuojamas konkrečiam laikui, todėl vėluojant daugiau kaip 15 minučių Jūsų rezervacija yra anuliuojama, o pinigai už sumokėtą nuolaidos kodą negrąžinami.


Atvykus į restoraną su savimi turėkite nuolaidos kodą, kurį gavote el.paštu!

Dinnerfy užsakymo metu gauta informacija yra apdorojama laikantis galiojančių asmens duomenų apsaugos įstatymų ir nėra naudojami rinkodariniais tikslais.

Jei turite papildomų klausimų į kuriuos neatsakėme, rašykite mums: pagalba@dinnerfy.lt, atsakysime per 24 valandas.